Oświadczenie

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich słów ani zdjęć. Jeśli chcesz jakieś z nich wstawić u siebie na blogu - zapytaj. Uszanuj czyjąś pracę - czytaj, komentuj, zadawaj pytania, ale nie kradnij!Mój stary blog - Karia18

INFORMACJA:

Nowe posty pojawiają się rano, między 7-9!
Aby nie ominąć żadnej notki zapraszam do śledzenia mnie na FB i Instagramie.

Uprzejmie proszę o klikanie w reklamy! Was to nic nie kosztuje, a ja zbieram na lepszy aparat :)

Moja grupa na FB o wygranej walce z anoreksją: Klik!

GOOGLE TRANSLATOR - SELECT LANGUAGE

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 29 listopada 2021

2812. Pure Essence Dyzufor zapachowy mango

 Witajcie!

Dziś czas na coś pachnącego.

Będę mówić o Pure Essence Dyzufor zapachowy mango.

Słowo od producenta: "Pure essence Mango

Otwórz flakonik. Włóż patyczki do flakonika. Patyczki po nasiąknięciu esencją uwolnią przyjemny, trwały zapach. Do uzyskania silnego zapachu obrócić patyczki co kilka dni. Trwałość kilka tygodni.

Niebezpieczeństwo. Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Unikać uwolnienia do środowiska. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry.

Zawiera: 1-Metoksypropan-2-ol; 3,7-dimetylo-1,6-oktadien-3-ol; octan 4-tert-butylocykloheksylu; cytronellol; nerol; 3-p-kumenylo-2-metylopropionaldehyd, cytrol; 2-metylodekan-1-al."

Produkt w opakowaniu:

Od producenta:

W okazałości:

Otworek:Szczegóły:

Cena i dostępnośćprodukt można znaleźć na stronie sklepu Revers Cosmetics za ok. 12 zł.
Zapach: słodki, owocowy, tropikalny.
Konsystencja: płynna.
Opakowanie i pojemność: szklany pojemnik, przezroczysty, z plastikowym korkiem i drewnianymi patyczkami do wsadzania. Pojemność: 25 ml.
Wydajność: bardzo dobre. Taki dyfuzor zapachowy starczy nam na ok. dwa-trzy miesiące użytkowania.
Działanie: przyjemne. Zacznę od tego, że coś długo przekonywałam się do dyfuzorów zapachowych.  Jakoś takoś nie było mi po drodze z tymi cudakami, gdyż najzwyczajniej w świecie do odświeżania klimatu domowego wolałam po prostu perfumy. Ot biorę sobie wybrany zapach, rozpylam w pomieszczeniu i już. A taki dyzufor? Tu trzeba odkręcić, tu patyczki drewniane do środka wsadzić, tu czekać, aż woń zacznie się uwalniać. Normalnie tyle zachodu! I pewnie dalej bym tak trwała w tym mylnym przekonaniu, gdyby nie paczka od Revers Cosmetics, gdzie znalazłam niejaki dyfuzor zapachowy o aromacie mango. Akurat można rzec, ze przesyłka trafiła na idealny okres jesienno-zimowych słot i zawiei, gdzie aż się tęskni za ciepłem i latem... Dlatego też niewiele myśląc, odkręciłam zatyczkę w tymże specyfiku, włożyłam do środka drewniane patyczki i po kilku sekundach oniemiałam z zachwytu... Do moich nozdrzy doszedł bowiem tak cudowny, tak naturalny, tak przepyszny zapach tropikalnego owocu, że dostałam ślinotoku. Wystarczyło tylko zamknąć oczy, aby przenieść się myślami gdzieś do tropikalnych wakacji nad Morzem Śródziemnym, gdzie uśmiechnięci kelnerzy serwują mi Pina Coladę z palemką, a jako deser mam puchar lodowy pełen sorbetu ze świeżego mango. W tle słyszę fale oceanu obijające się o brzeg oraz skrzeczenie papug, a zachodzące słońce oświeca moją twarz delikatnym promieniami. Tak właśnie pachnie dyfuzor zapachowy mango, niczym czysta esencja wyciśnięta ze świeżego owocu prosto z drzewa. Jest to woń na tyle intensywna i dominująca, że spokojnie wystarczy kilkanaście minut, aby na kilka godzin w całym pokoju powstał rajski klimat wakacji. Sam zapach na tych drewnianych patyczkach utrzymuje się w pokoju jeszcze długo po wyjęciu ich z dyfuzora. Jestem tym produktem totalnie oczarowana i absolutnie polecam go każdemu, kto pragnie naturalnej, owocowej aromaterapii. Myślę, że używany oszczędnie, przez te kilkanaście minut, będzie nam służył przez długi czas. Polecam!
Ocena: 5/5

Miałyście?

Kathy Leonia

23 komentarze:

 1. This sounds good, I have a similar one. Have a great week, Valerie

  OdpowiedzUsuń
 2. obowiązkowo w mojej łazience stoi taki dyfuzor:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Juz czuję zapach tego mango :)

  OdpowiedzUsuń
 4. bałbym się stosować ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cool gift ideas. I like diffusers too.

  OdpowiedzUsuń
 6. Taki dyfuzor to fajna sprawa :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawy zapach kojarzy mi się z wakacjami 😁

  OdpowiedzUsuń
 8. Pewnie też by mi się spodobał taki zapach :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mnie się też zawsze wydawało, że to za duzo zachodu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Oooo uwielbiam zapach mango. Kusi mnie taki dyfuzor :) Ekstra sprawa. Lubie te wszystkie odswiezacze przerozne. Kiedys bylam hostessa i stalam na promocji odswiezaczy marki Breeze czy jakos tak. Full tego bylo. Pozdrawiam Cie serdecznie Kathy

  OdpowiedzUsuń
 11. Love this kind of Aroma therapy. Easy to use. Great sharing. Have a lovely day.

  OdpowiedzUsuń
 12. Parece genial , gracias por la recomendación. Te mando un beso

  OdpowiedzUsuń
 13. Rzadko kupuję jakiekolwiek zapachy do domu, ale Uwielbiam zapach mango, chętnie bym coś takiego nabyła 😊

  OdpowiedzUsuń
 14. Hola! seguro que huele super bien, me gusta mucho el olor a mango. Besos

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy jego przypadkiem nie można znaleźć w Rossmanie? Wygląda bardzo znajomo :D

  OdpowiedzUsuń

ZAŁOŻENIA GŁÓWNE:

Jak czas pozwala - na niektóre komentarze odpowiadam.
***
Wchodzenie na banery reklamowe i klikanie w linki powoduje uciech na mej facjacie.
***
Jeśli konstruktywnie zaobserwujesz Leona to on zwykł odwdzięczać się tym samym. Nie musisz jednakowoż podawać adresu bloga.
***
Jeśli więc uporczywie linkujesz swoją stronę to wiedz, że trafiasz od razu do SPAMU. Wybitnie mnie to denerwuje.
***
Reklamujące się w komentarzach firmy zostają również uznawane za SPAM i usuwane. Od reklam jest zakładka KONTAKT/WSPÓŁPRACA
***
Komentarze, które są złośliwe, obraźliwe, wulgarne itp. zostają usuwane. Jeśli chcesz komentować - miej pewną godność.

Zarabiaj z Ceneo.pl

Ceneo.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

hx caps

www.uusoccer.ru